Ośrodek Pomocy Społecznej w Radkowie zs. w Ścinawce Średniej


Idź do treści

Menu główne:


O ośrodku



Ośrodek Pomocy Społecznej w Radkowie zs. w Ścinawce Średniej został powołany uchwałą nr XXVII/176/96 Rady Miejskiej w Radkowie z dnia 28 listopada 1996 roku w sprawie utworzenia Ośrodka Pomocy Społecznej.

Ośrodek Pomocy Społecznej zasięgiem działania obejmuje miasto Radków i wsie: Ścinawka Dolna, Ścinawka Górna, Ścinawka Średnia, Ratno Górne, Ratno Dolne, Wambierzyce, Raszków, Suszyna, Karłów, Pasterka, Tłumaczów, Gajów, Bieganówek.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30



Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej - (74) 871-53-82

mgr inż. Marta Jurowska


Zastępca Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej
- (74) 873-53-72

mgr Małgorzata Wojtkowiak - m.wojtkowiak@opsradkow.pl



Dział Finansowo - Księgowy - (74) 873-53-75, (74) 873-53-65

mgr Alicja Bednarczyk - Główny Księgowy - a.bednarczyk@opsradkow.pl

mgr Elżbieta Fornal - Inspektor - (fundusz alimentacyjny) - e.fornal@opsradkow.pl



Samodzielne stanowisko ds. administracyjno - organizacyjnych - (74) 873-53-74

mgr Anna Kawalec - a.kawalec@opsradkow.pl


Samodzielne stanowisko ds. dodatków mieszkaniowych i dodatków energetycznych - (74) 871-53-22

Magdalena Kozik - m.kozik@opsradkow.pl - zastępstowo:


Samodzielne stanowisko ds. sekcji świadczeń - (74) 873-53-73

mgr Monika Fornal - Starszy inspektor - m.fornal@opsradkow.pl


Dział Pomocy Środowiskowej

Danuta Luberda - Starszy specjalista pracy socjalnej
- d.luberda@opsradkow.pl - (74) 873-53-76

mgr Kinga Jeziorek - Pracownik socjalny - k.jeziorek@opsradkow.pl -
(74) 873-53-77

mgr Agata Laburda - Pracownik socjalny - a.laburda@opsradkow.pl

mgr Łukasz Kuczała - Asystent rodziny
- l.kuczala@opsradkow.pl - (74) 873-53-80

Marta Dusza - Asystent rodziny
- m.dusza@opsradkow.pl - (74) 873-53-80


Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu alimentacyjnego - (74) 873-53-79

Barbara Dereniuk - Inspektor - b.dereniuk@opsradkow.pl

mgr Jolanta Janicka - Starszy inspektor - j.janicka@opsradkow.pl

Samodzielne stanowisko ds świadczenia wychowawczego - (74) 871-53-22

Agnieszka Proszek - a.proszek@opsradkow.pl





Powrót do treści | Wróć do menu głównego